BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Niekur ji nedingo. Šnekėjo su tuo juodžiu Saliam (<) , kuris spoksojo į jos krūtinę, mus vadino ladies ir kvietė pašėlti su juo Manheteno klubuose (!). Och, ta Gabby, visada perdėm mandagi ir gera, net ir tokiem pašlemėkam… Negana to davė savo numerį! Iš pradžių pamaniau, kad padiktavo klaidingą, pasirodo ne… Na ką gi, laukia linksmas vakaras, - pamaniau. :D

Pavargusios patraukėm į Penn Station, nes atsitiktinai sugalvojau nakvot pas Gabby New Jersy. Traukinyje klausėm jos Ipod. Buvo labai juokinga, nes Gabby vis garsiai garsiai užtraukdavo kokią dainelę THIS IS THE WAY YOU LEFT ME… NO HAPPY ENDING! Trankiau ją į šoną, nes žmonės, pavargę po darbo dienos, norėjo ramybės. Tačiau teko tik pasislėpti po aukšta sėdyne, kad apsisaugočiau nuo žvilgsnių ir juokčiausi kartu su ja. Juokčiaus taip nuoširdžiai ir skardžiai, jausčiau tokią palaimą, kaip seniai arba niekados prieš tai. Linden miesto stotelė. Parėjom iki Gabby namų, kuriuose nebuvo tėvų. Maniau jau nersim į pižamas ir eisim žiūrėt kokio filmo. Bet pasirodo…vakaras tik prasidėjo.

- C‘mon, varom pas mano draugus!

- Kokie tie draugai? Tu juos bent pažįsti? Ar dar vieni I have just met you on the street and I want to have a ride with you type?

- Haaha, Deim. Mano geriausias draugas ir jo brolis!

- Ok…

Taigi atvažiavo su kažkokiu raudonu mašiniuku, kurio stiklai vos neišdužo nuo trankios muzikos. Žinojau, kad kai praversiu mašinos duris ir įsėsiu – mane įtrauks nepažįstamų vėjų sūkūrys. Sulaikiau kvapą ir įsėdau. Jie atsisuko, nusišypsojo, nieko daugiau nesakė (nes būtų nesugebėję perrėkti muzikos), įlipo Gabby ir vos jai spėjus užtrenkt duris, mašina startavo dideliu greičiu (kam taip lėkt,-pagalvojau,- lyg jie būtų mus pagrobę…). Išlipom prie kultūringai gražaus, european style namo. Užkilom laiptais į viršų – įėjom į gražų butą, kuris pasirodo yra jų dėdės italo. Tik įėjūs į butą vaikinai teikėsi su manim susipažinti, nes iki šiol elgėsi taip, lyg būtų mane seniai pažinoję, kaip Gabby. Vienas iš broliukų – Bryan, šelmiškas rudaakis, blizgančių rudų plaukų ir simpatiškos baltos šypsenos savininkas, Gabby geriausias draugas. Adrian – less attractive. Taigi buvom pasodintos ant minkštų sofų, su skaniu alum rankose. Ir kol alus pakankamai neapsvaigino, diskusijos man atrodė juokingos. Sarkastiškai šypsojausi ir galvoje turbūt sukosi vienintelė mintis wtf wtf wtf.(:D) Bet juk žinot, kad pradžios būna gana awkward. Po antro buteliuko – visiems atsirišo liežuvis. Pradėjom juokaut ir daug kalbėt visokiom temom ( negi mąnot kad prisiminsiu apie ką?) Netrukus pastebėjau, kad Gabby per daug įtartinai sėdi apsikabinus su Adrian. . . Ėmiau nemandagiai ir paklausiau jos lietuviškai ar jie draugauja.

- Neoficialiai, - pasakė ji.

- Tas kur prie manęs sėdi – gražesnis…

- Žinau!! Aš neseniai supratau, kad jis man labai patinka!

- Tai durna gal… (pradėjau juoktis)Kodėl tada draugauji su jo broliu o ne su juo?

- Taigi jis mano geriausias draugas!

Pradėjom abi juoktis.

Bryan pertraukė:

- What a hell are you talking about?

- never mind!

- Ok. Me & Bryan gonna talk Italian then.

Ir jie pradėjo šnekėt itališkai. Pasišnekėjom taip vieni apie kitus skirtingom kalbom, kol nusprendėm, kad užtenka.

Beje, ištisai skambinėjo Saliam, kol pakėlė ragelį Adrian ir pasakė, kad nelįstų prie jo panos. .. Tada kažkas (aišku jie) pasiūlė kažką pažaisti. Nusprendė, kad nori žaisti spin the bottle (na žinoma pagalvojau…). Bandėm spyriotis su pretekstu, jog mes tik keturiese, bet jiem tai atrodė pats tas. Galiausiai sutikom. Ratas sukosi. Sukosi. Sukosi. Muzika garsėjo garsėjo garsėjo. Alaus daugėjo daugėjo daugėjo. Juokas garsėjo garsėjo garsėjo. Bučinių irgi daugėjo…Viskas sukosi taip greit, lyg pravažiuojantis traukinys. Dar labai gerai prisimenu Bryan žodžius vidury viso chaoso: „Welcome to NEW JERSEY, BABY. You‘ll see how we party!“ (akyse iškilo „Jersey shore“ show, o taip, žinau jų dirty dalykėlius.)

Kitas dalykas, kurį kuo puikiausiai prisimenu – besibučiuojantys Gabby ir jos geriausias draugas Bryan. Kiekvieną kart Adrian nusisukdavo. Kai atėjo trečias kartas jiems bučiuotis – maniau nukrisiu ant žemės (ant kurios ir taip sėdėjom) ir juoksiuos arba nueisiu apkabint Adrian, jį paguosiu. Kodėl? Nes Gabby ir Bryan taip įsijautė, kad krisdami nubėgo į vonią ir ten užsidarė… O mes su Adrian taip ir likom sėdėt ant žemės, girdėdami laikrodžio tiksėjimą. Kaip man jo pagailo, nors tuo pačiu tvardžiausi nesusijuokus bei džiaugiausi dėl Gabby.

- Are you alright, man? – paklausiau.

- Yeah yeah, - atsakė liūdnai. Tačiau pabazarinom visai linksmai J

***

O Po to atsirado dar viena pana. Tokia Jasmine. Jai atėjus Bryan sugalvojo žaisti dar vieną žaidimą. Tryse. Nes Gabby su Adrian atsisakė. Žaidimą turbūt pavadinčiau drink and strip. Reikia pasidėt stiklinę su brendžiu ant žemės ir sustoti komandom. Jei kitos komandos narys pataiko į tavo stiklinę – turi nusirengti 1 drabužį ir atsigerti brendžio. Žinoma jis pataikė į mano ir Jasmine stiklinę daugiau kartų negu mes į jo…Bet vistiek išrengėm jį iki apatinių. Na, o kai aš pamačiau, kad ne daug ką teliko nusirengti, pasitraukiau iš to žaidimo ir palikau Bryan su Jasmine dviese, juk taip norėjo vienas kitą nurengti. Po to pasičiupau Gabby ir pasakiau, kad užteks pas juos būti, ypatingai kai atėjo Jasmine. Adrian mus parvežė (nes Bryan juk pasiliko su Jasmine…). Bet mes namo nėjom! Sugalvojom, mat, vidury nakties pasivaikščiot. Stovėjom plačioj pievoj ir juokėmės, kai pamatėm atvinguriuojantį juodą žmogaus siluetą. Žinojom, kad tokie siluetai gali būti pavojingi, bet nesiėmėm jokių priemonių tam pakeisti (visiškas nerūpestingumas- vasaros liga). Po kelių minučių jau sėdėjom ant žolės su siluetu. Whoop.

P.S. kaip ir žaidime, taip ir realiam gyvenime – dažnai „visi su visais“, kaip bebūtų gaila…

Taigi „spin the bottle and look who‘s next“.

Patiko (4)

Rodyk draugams

Komentarai (6) : “It all began with Friday… (chapter 10)”

 1. Diana rašė:

  MOOOOORE! I LIKE IT! idomu kas per siluetas………:D

 2. Vika rašė:

  rasyk knyga!busiu viena pirmuju pirkeju!

 3. Ruta rašė:

  tokia isskirtine tu esi. sugebi rasyt bet kokiu stiliumi. ir situ - itinkanciu paaugliams ir labai filosofiskai,idomiai…

 4. The Gabby. ! jk jk :p just Gabby. rašė:

  Nuu sakes. :) <3 nerealumas, Deimante! Musu nuotykiai!

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 5. Ruc rašė:

  rasyk toliau,toliau,toliau! :D ant pacio idomumo visada sustoji..! x

 6. hernameisny rašė:

  Gabby> tai zinoma. ! del to ir gaila, kad issikraustai i San Franciska. Bet juk aplankysim viena kita!draugyste tarp SF ir NY :D*

  Ruc>> taip ir turi buti, kad ant pacio idomumo..:DD

Rašyti komentarą