BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

BLACK OUT (Chapter 11th)

hernameisny | 2011-07-23 | Be temos

And the next thing I know that I am in a train back home…Sunkus jausmas. Sunkus. Tokios būsenos, dar turėjau pakeisti traukinių stotis New Yorke (iš NJ Į NY ir iš NY Į CT). Reikėjo pereiti nemažai gatvių, jau turėjau traukinio bilietus, o pagrindinė 42nd street buvo uždaryta! Dėl kažkokio latino karnavalo;pusę valandos stovėjau ir laukiau, kol policija praleis žmones praeiti gatvę… Bet traukinys nelaukia – pavėlavau. Na nieko,kitas buvo po valandos – tai nuėjau į artimiausią „Starbucks‘ą“. Ir aišku dar turėjo užkalbinti Jehovistės….Man atrodo, kad pasakiau joms - tikiu Dieviu, bet ne religijom… O dabar sėdžiu čia traukiny, mąstau kaip greit praėjo savaitgalis ir kaip pasiilgsiu Gabrielės…Atsistojau nueiti į WC, teko pereiti visą savo kupę ir įeiti į kitą… Tik įėjus mano žvilgsnį patraukė sekančios eilės kėdės atloše išsitaršę raudoni plaukai (kur man jie matyti, po velnių?) Paėjau į priekį, išvysti raudonplaukės veido…RAUDONPLAUKĖS! Adrenalinas sukilo mano kraujyje ir užėmė žadą, lyg tuoj turėtų įvykt audra, kurios aš negalėsiu sukontroliuot ar išvengt, nes juodi debesys jau kybo virš manęs. Garsiai įkvėpiau oro. Tai buvo raudonplaukė, snaudžianti, padėjusi galvą JERRIUI ant peties. Jo veidas atrodė toks švelnus,plaukai rudi kaip šokoladas ir taip norėjau, kad tos rudos akys pakeltų akis nuo knygos ir pažiūrėtų į mane. Jį išvydus, nepaisant raudonplaukės šalia, mane užplūdo keistas malonus jausmas, jog viskas yra gerai, jis pamatys mane, nustebs, apsidžiaugs, pašoks ir stipriai apsikabins.

- Jerry? – ištariau su šypsena veide.

Jis pakėlė akis nuo knygos, sekundėlei nustebo ir lyg niekur nieko vėl nuleido akis. Mane pradėjo mušti šaltas prakaitas.

- Jerry, juk tai aš!

Jokio atsakymo.

-JERRY! Kas atsitiko?!- sušukau. Jokios reakcijos.

Pabudo raudonplaukė. Pamačius mane ‚pasišiaušė‘:

- WHAT THIS BITCH IS DOING OVER HERE?

- EXCUSE ME?BITCH? – šokiravo.

- YEAH. EXACLY. LEAVE MY BOYFRIEND ALONE.

- YOUR BOYFRIEND? – double schock.

- HAVE YOU NEVER REALISED THAT HE WAS JUST PLAYING WITH YOU AND I WAS AN ACTUAL GIRLFRIEND?

- NO WAY! YOU HAVE TO BE KIDDING ME! JERRY, WAKE UP FROM THE TRANCE! – užviriau.

Negalėjau suvokti visko kas vyksta, bet pojūčiai tapo tokie aštrūs, jog maniau sprogsiu. Norėjau manyti, kad tai yra sapnas ir aš tuoj tuoj, sau įgnybus atsibusiu.

-Jerry, tell this B.I.T.C.H. to leave – pasakė.

Jerris pagaliau pakėlė akis į mane ir pasakė ramiu veidu:

- Please leave. I don‘t wanna see your face anymore.

- CAN YOU ATLEAST EXPLAIN WHY I SUDDENLY BECAME A BITCH?

- YOU ALWAYS WERE ONE.

- PLEASE EXPLAIN!

- OH, YOU WANT ME TO EXPLAIN! – dabar jau ir jo apsimestinis ramumas išgaravo,- you want me to explain, but YOU DID NOT FOR ME. YOU TOTALLY IGNORED ME AND NOW YOU’RE ACTING LIKE A COMPLETElY INNOCENT GIRL WHO PROBOBLY IS JUST HAVING A BLACK OUT FROM TOO MUCH ALCOHOL!

- WHAT SHOULD I EXPLAIN to YOU? I NEVER DID ANYTHING TO YOU AND WE DIDN’T EVEN TALK AND I GOT NONE OF YOUR TEXT MESSAGES THIS WEEKEND. – tiesą sakant, kodėl aš turėčiau kąžką aiškinti?HE NEVER WAS MY BOYFRIEND.

Įsiterpė raudonplaukė:

- Ok, Jerry, probably she is really having a black out today. Let me explain to her quickly: Dear Miss, last night you probably had 3some and one of your freakish lesbian sex partners called and text Jerry and even sent some nasty pictures of you, girl.

- ARE YOU ON DRUGS? ARE ALL PEOPLE GOING CRAZY TODAY? LIKE IT‘S NOT ENOUGH OF THIS MORNING‘S FACEBOOK POSTS. –naudodamasi savo tikėjimu apie dalykus kuriuos pritrauki minčių galia, susivokiau, kad panašūs dalykai tikrai yra pritraukiami.

- Probably YOU were.

- Wait waait wait. You said lesbian?so it‘s a girl?- man kai kas pradėjo aiškėti.

- Yep.

- O.M.G. JASMINE!I‘m gonna fucking kill her.

- Who on Earth is Jasmine? – finally asked Jerry.

- She‘s a freak who also put some fake dirty things about me and my friend on facebook this morning, calling us lesbians and so on.

- How‘s this fake? – paklausė Jerry ir per savo Iphone parodė nuotrauką – kurioje aš ir Bryan bučiuojaamės.

Per kolonėlę pranešė mano stotelę. Reikia lipti .

- JERRY PLEASE BELIEVE ME. I CAN EXPLAIN ALL THIS. I‘LL CAL YOU.!

Tik prieš išlipant, susivokiau jog visi žmonės, buvę kupė į mane spokso.

AND I GOT OF THE TRAIN THINKING ABOUT WHAT I WAS DOING LAST NIGHT. Crap. It can never be a fairytale. It always has to end before it had even begun.

Patiko (1)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą