BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mommy, kada ateis ta mergaitė be akies į parduotuvę?- paklausia pusseserytė tetos.

- Nicole? Nežinau, ji gi dabar turi kūdikėlį, matyt neturi laiko.

Paklausiu kas ta Nicole. Tai 23 metų mergina, kuri 18 metų pateko į avariją, prarado akį. Išdavė vaikinas. Praeitais metais jai rado vėžio ląstelių. Sakė atėjo apsiverkusi į parduotuvę. Tačiau išgramdė tas ląsteles ir pavojaus nebeliko. Neužilgo pastojo! Buvo begalo laiminga susilaukus vaikelio, bet nepatiko priaugtas svoris - visais  būdais bandė jį mesti.

*****

 Edgar mašina. 9 val. vakaro. Fone groja ‘break your heart’. Spoksau pro langą.

- Važiuojam į kiną? - paklausiu.

- Taip!

- Klausyk, Eva(teta) pasakojo šiek tiek apie tokią Nicole. Tu ją žinai?

- Taip! Va neseniai buvo atėjus į parduotuvę, net neatpažinau - labai labai sukūdus ir laiminga (pirmą kart ją tokią mačiau). Tik neramu, kokiu būdu ji per 3 savaites numetė pusę svorio…Gal gėrė kokias tabletes…

****

Ėjom į ‘new moon’. Visą filmą juokėmės. Komedija. Iš kiekvieno jų žvilgsnio ar žodžio. :D Jis sakė, jog aš panaši į Rosalie.

- I like her , - atsakiau.

- But you’re hotter than her.

- Ya, i know,- pradedu kikenti (blush).

Pasidaro nesveikai šalta. Mintyse pradedu save keikti jog nepasiėmiau švarkelio, juk žinojau jog kine - visad vėsu dėl kondicionierių, nepaisant kaip karšta lauke. Edgar sėdi išsiskėtęs savo kėdeje, abi rankas užsidėjęs ant kedės atbrailų. Netyčia mano alkunė susiliečia su jo ranka.

- omg tau šalta! -susirūpina.

- ne, tikrai ne - meluoju.

Nenoriu, jog tai būtų priežastis jam mane ’sušildyti’. Sėdžiu toliau. Darosi dar nesveikiau šalta. Pradedu drebėti.

- Matau, kad tau šalta! Ateik čia, apsikabinus bus šilčiau.

Leidžiuosi apkabinama ir saugiai jaučiuosi po jo ’sparneliu’. Tačiau, pasidaro awkward ir nebegalim toliau taip pat juokauti apie filmą. Jis akivaizdžiai ištiesia ranką, jog paimčiau. Toks vaizdas, jog bandys bučiuotis! Nesulaukiu filmo pabaigos. Kai baigiasi, išsilaisvinu iš glėbio ir staigiai atsistoju. Taip, daugiau neleisiu manęs apsikabinti, tai lyg savotiškai atvirkščias ženklas, nuo to kurį vis turiu jam parodyti - ”we’re just friends”.

 

****

Grįžus pasitiko vaikai - pusseserytė ir pusbrolis. Nemiegojo, laukė manęs:

- How was your date?!

- Did you kiss Edgar?!

- Are you his girlfriend?!

OMG, FUC*ING ANNOYING.

 Naktį ilgai neužmigau, negerai jaučiaus dėl Edgar, bei mąsčiau apie susitikimą su Jerriu.

9 ryto, sapno vidury, Įkyriai sucypė mob.telefonas : ” Good morning, sunshine:) x”

Įsivaizduojat - tai buvo dalykas, kuris privertė mane nusišypsoti ryte. Retas atvejis!

“Good morning, Jerry”.

Užlipus į virtuvę, ant stalo jau garavo “starbucks” kava (kai kas pasistengė) bei mano mėgstamiausi donuts.

- Šiandien turi būti tobula diena, kas matosi jau nuo pačio ryto… - pagalvojau mintyse.

Lauke labai karšta, kaip ir kiekvieną mielą vasaros dieną Amerikoj, apie 35C. Dėl to “kažko” neapsirengsi. Apsivilkau ‘Juicy Couture’ baltą palaidinę, džinsinius, mėlyna-balta smulkiai dryžuotus šortukus bei įsispyriau į mėlynas basutes su juodais rutuliukais. :) Teta nuvežė į stotį. Palinkėjo sekmės “su drauge” ir iškeliavau. Atvykus į Grand Terminal station, sėdau tiesiai į taxi.

” I’m already in central park” - parašė Jerris, man vis dar važiuojant ir spoksant Fergie intervių, taxi automobilio televizoriuje. Jaudulys didėjo kiekvieną minutę. Vis dėl to - nežinau su kuo einu susitikti. “O jeigu jis mane pagrobs? O gal jis -geriausia kas galėjo nutikti mano gyvenime?” - tokios ir panašios mintys kvaršino galvą. Nepaneigsiu - tas jausmas, lyg adrenalinas, jis užveda - beprotiškas(būtent.beprotiškas.) pasinėrimas į nuotykius.

Išlipus iš taxi jį pamačiau stovint prie įėjimo į parką. Atrodė išblyškęs, su švarku atraitotom rankovėm, nors ir labai karšta. Pamatęs mane droviai nusišypsojo. Draugiškai apsikabino.

- Atleisk, tikėjaus susitikti su tavimi žymiai geresnės nuotaikos, - pasakė.

- Dėl Dievo, kas nutiko?

- Prisimeni raudonplaukę Olivią, su kuria buvau H&M?- prisidega cigarete ir nervingai įtraukia dūmą.

- Taip?

- Dėdė man yra davęs savo buto Manhattan’e raktus, jis kartais jame nakvoja darbo dienomis, taigi, šiandien pamaniau - užsuksiu, pažiūrėti,kaip jis laikosi (jau kelias dienas nemačiau), atrakinu duris, įeinu į butą - ant sofos sėdi Olivia įsisupus į kaldrą, - išpučia dūmą.

- Vis dėl to ji kekšė, - nenusistebiu, - žinai, kaip sakoma - moterims sexas - tai yra būdas gauti TAI ko nori, o vyrams sexas - tai ir yra tai ko jie nori. 

- Ji tokia nebuvo… Persistengė dėl savo ‘NY’s bitch’ vaidybos ir tokia ištikrųjų tapo. Galbūt pateisinčiau jei permiegotų su kokiu verslininku vieną kartą, kad pajustų ką tai reiškia ( nors gal ir nepateisinčiau), bet dabar…- įtraukia dūmą, išpučia dūmą, įtraukia, išpučia, įtraukia, išpučia. Aš spoksau. Surūko. Užsidega antrą. Įtraukia, išpučia.

- JERRY GOD’ DAMNIT!!!!! - sušunku praradus kantrybę, atimu cigaretę iš rankos, numetu ant žemės ir užminu.

- I’m sorry . I just. I don’t know. She WAS my best friend. And he’s my uncle. And his wife…omg.

- Why are you fucking acting like a pussy? Did you even talk with her arterwards?

- No, I didnt,- vėl išsitraukia cigaretę, užsidega, įtraukia. Tada aš vėl atimu, tik šį kartą pati įtraukiu.

Jerris nusijuokia.

- Kas? - paklausiu.

- Aš buvau toks susinervinęs, jog be perstojo rūkiau, tu iš manęs atėmei, o dabar pati tai darai. Tai taip miela!

- Nesupratau  kas čia mielo? - kreivai pasižiūriu.

- Tai kad aš tau rūpiu.

- Pagal ką tai sprendi?

- Tu atėmei iš manęs cigaretę ir pati ją rūkai. Ar žinai kodėl?

- Ne.

- Nes tu susinervinai dėl manęs.

- Šit kaip, - nusijuokiu.

 

You know what? FUCK OLIVIA and lets go have a great time! - sušunka.

- That’s my boy, - nusišypsau.

Nusiperkam kavos ir atsisėdam pavėsy ant suoliuko. Priešais mus vaikai maudosi su rūbais mažuose fontaniukuose (kurie atrodo kaip dušai, lyg specialiai padaryti atsigaivinimui karštą vasaros dieną).

- Kaip karšta! - pasakau žiūrėdama į besipliuškenančius vaikus.

- Nori atsigaivint? - nusišypso puse lūpų, pažvelgia man į akis bei į šlapius vaikus. Suprantu, ką jis turėjo omeny.

- Ne ne ne. Neketinu šlapint rūbų!

- Bet noriu tave atvėsinti!

- Too bad, - nusijuokiu, - tau būtų blogiau nei man, nes esi su džinsais ir švarkeliu.

- Galim pabandyti, - jo akys sublizga.

- Ne! - pasiruošiu sprukti.

Jis pagauna mane už rankos ir traukia link savęs. Išsilaisvinu ir pradedu bėgti, kaip viena iš tų belakstančių mergaičių. Jis vejasi! Pasijuntu lyg būčiau penkiametė žaidžianti gaudynių. Bėgioju ratais, apsvaigsta galva, pradeda trūkt oro (visgi kaip karšta!), suletėju ir jis pagriebia mane už liemenio, pakelia ir neša link fontaniuko. Spyriojuosi, juokiuosi ir šaukiu vienu metu. Galiausiai pajuntu kaip šaltas vanduo teka karštu mano kūnu. Jis paleidžia mane ant žemės. Pasigriebiu iš šalia stovinčio berniuko kibirą vandens ir apipilu Jerry(:D). Šis paprašo mergytės didelio vandens šautuvo ir pradeda purkšti į  mane. Šalia stovėjęs berniukas ateina man į pagalbą, duoda šautuvą ir sau pasilieka dar vieną - pradedam vaikytis Jerry.

- Kathlyn, go to his team! - sušunka berniukas savo draugei.

Mergytė atbėga ir prisijungia prie Jerrio. Lakstom kaip pametę galvas, daugiau vaikų bei porą mamų su tėčiais įsitraukia į žaidimą. Po pusės valandos ‘vandens karo’, finalą netikėtai paskelbia tas berniukas, kuris paskolino man vadens pistoletą, savo poelgiu - pribėga prie Kathlyn ir ją pabučiuoja visų akivaizdoj. Nuaidi žmonių ‘oo’. Dėl dievo, juk jiems ne daugiau nei 7 metukai. Pasižiūriu į Jerry -  žvelgia į mane ir skaniai šypsosi. Pribėgu prie jo, apsiveju aplink kaklą, išsišiepiu:

- Ačiū, - pasakau.

- Už ką? :)

- Už tai jog seniai, jaučiausi šitaip.

- Šitaip kaip? - keri žvilgsniu.

- Šitaip nuostabiai, - atsakau.

- Aš taip pat! - švyti perlinė jo šypsena, - einam ledų, mergyt!

- Einam, berniuk!

Suvalgom po braškinius popsicle. Išeinam iš parko ir patraukiam 5 aveniu. Užsukam į “Starbucks” šaltos kavos. Mano plaukai šiek tiek susibangavo po fontaniuko. Atrodau vėjavaikiškai. Bet man patinka. Patinka jaustis laisvai, patogiai ir laimingai. Vaikštom kelias valandas, vis užsukdami tai į vieną, tai į kitą parduotuvę. Pagaliau, perėjus visą 5th aveniu atsiduriam mano mėgstamoj 42 street ir nueinam į mėgstamiausią Bryant Park, jame yra jaukus restoranėlis lauke, su minkštais krėslais, kuriuose patogiai įsitaisom. Jerry užsako kaljaną, vyno butelį, aš užsisakau marcipaninį desertą.  Šnekam apie viską ir apie nieką. Po kiekvieno gurkšnio darosi vis linksmiau. Užsako dar vieną butelį vyno. Nevaržomai juokiamės. Sutemsta. Sėdim žvaikių šviesoje. Prie gretimo staliuko sedėjusios panelės -draugės, nebeatrodo tokios girtos  kaip atrodė mums tik atėjus, nes patys lengvai apsvaigę nusišnekam. Galiausiai, nusprendžiam eiti.

- Man reikia užsukti į A&F, padėsi išsirinkti džinsus, - išsišiepęs pasako.

- Ok ok einam, galėsiu nusifotografuoti su A&F modeliu už 20 dol. Nors bendrai kam? Gi turiu modelį čia, šalia savęs, - nusijuokiu ir įsikabinu jam į parankę.

- Abu mes tokie. Galėtume per savo grožį užsidirbti tiek…ir nusipirkti jachtą.

- Ir išplaukti į negyvenamą salą , - priduriu.

- Ne. Nusipirkti savo NUOSAVĄ salą ,- sužavi ši mintis.

- Taip! Gertume kokosų pieną ir valgytume ananasus.

- mm…

Abu juokiamės.

- Žinai, neesi matęs manęs baisiai atrodant.

- Tai neįmanoma!

- Floridos viešbuty, vakare užsidėjau baltą veido kaukę, atsiguliau į lovą penkiolikai minučių, susidėjus rankas ant pilvo ir netyčia užsnūdau. Pabudau nuo močiutės riksmo. ” O dieve vaikeli, kaip išgąsdinai, pamaniau, jog priklausai kokiai sektai ir meldiesi čia, rankas sukryžiavus”.

- O dieve, sektante tu! - abudu be sustojimo juokiamės, kaip apsirūkę žolės.

A&F išrenku jam mėlynus džinsus ir palydžiu pasimatuoti. Įeina į kabiną, užsidėjęs pakviečia ateit pasižiūrėti. 

- Apsisuk, reikia pasižiūrėti kaip iš užpakalio atrodo, - pasakau.

Apsisuska.

- Neblogai.

Atsisuka. Rimtu veidu žiūri man į akis. Tada į lūpas. Mano pulsas padažnėja.  Prieina arčiau ir su pirštu paliečia lūpą.

- Liko marcipano gabaliukas ,- švelniai taria ir mielai šypsosi.

- O Jerry, hi! - pasigirsta balsas iš už nugaros.

Neužsidarėm kabinos durų. Tai - A&F pardavėjas, simpatiškas gėjukas. Jis apsikabina Jerry, bet jį pašaukia klientas.

- We’ll talk later, - pasako ir nueina.

Jerris žiūri į mane. Aš į jį. Apima keistas jausmas.

- You’ve got to know something.

- What? - sumištu. Jaučiu, artinantis kažką negero.

- I’m gay , - atsako.

Rankos nusvyra, iš jų iškrenta kelios džinsų poros, įkvėpiu, gaudydama orą ir jaučiu. Jaučiu, kaip erdvėje ištirpsta mano svajonės.

Patiko (11)

Rodyk draugams

Komentarai (18) : “6 chapter - sun, popsicles, marzipan, wine & HIM ‘ the Who?’”

 1. Pau rašė:

  BLET :D

 2. branded ipad case rašė:

  Sharp tools make good work.

  ———————————–

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 3. Leroy Fritter rašė:

  I was recommended this web site by my cousin. I am not sure whether this post is written by him as no one else know such detailed about my problem. You are incredible! I’ll certainly digg it and personally suggest to my friends. I have bookmarked it in my buy hand history www and google bookmarks. Thanks!

 4. göz yanılmaları rašė:

  Heya i am for the first time here. I found this board and I find It truly useful & it helped me out a lot. I hope to give something back and aid others like you aided me.

 5. unlock-codes rašė:

  I love to read hernameisny.blogas.lt !
  how to unlock a phone

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 6. Hostage Crisis rašė:

  I was checking the internet for some info since yesterday night and I ultimately found what i was looking for! This is a excellent web site by the way, although it is a little bit off place from my smart phone.

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘1028283191 which is not a hashcash value.

 7. Recumbent Stationary Bike rašė:

  Recumbent Stationary Bike…

  This article is very thought-provoking,I just passed this onto a colleague who was doing a little analysis on that. And he actually purchased me lunch because I found it for him smile So let me rephrase that: Thanks for lunch! Anyway, in my language, t…

  [WORDPRESS HASHCASH] The comment’s server IP (31.214.168.35) doesn’t match the comment’s URL host IP (69.174.48.202) and so is spam.

 8. xbox-giveaway rašė:

  That’s why i have bookmarked hernameisny.blogas.lt
  xbox 360 giveaway

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 9. ukraine escorts rašė:

  I am happy I found your website on stumbleupon. Thank you for the sensible critique. Me and my boyfriend were just preparing to do some research about this. I am very glad to see such good information being shared for free out there.Regards,

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘438333152 which is not a hashcash value.

 10. mw3-giveaway rašė:

  hernameisny.blogas.lt is amazing, good work!
  MW3 giveaway

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 11. htc-hd7-giveaway rašė:

  I miss hernameisny.blogas.lt !!! Today i come back here
  HTC HD7

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 12. motorola-xoom rašė:

  hernameisny.blogas.lt is my number one site
  motorola xoom

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 13. Garage Door Repair Phoenix rašė:

  I agree with you guys to an extent… the only thing i would change this up a a lil and make it a little more reader friendly for us uneduated folk, i got lost a little while reading it

 14. Secured Loan rašė:

  i dont disagree with you guys to an extent… but if it was me i would change this up a bit and make it a little more readable for us idiots, i got lost a little while reading it

 15. Water Softeners rašė:

  google is so neat, when i am bored i just surf the web and see what i can find to entertain me. good job

 16. Canopy Construction rašė:

  Dudes! This isnt to bad, i am browing your site now and wanted to say Thank you for taking your time to write this

 17. seo services company rašė:

  I agree with your views on this… but if it was me i would change this up a little and make it a little more reader friendly for us uneduated folk, i got lost a little while reading it

 18. Water Softener rašė:

  I agree with your views on this… the only thing i would change this up a a lil and make it a little more readable for us idiots, i got confused a little while reading it

Rašyti komentarą