BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

5 Chapter - Ice Queen

hernameisny | 2010-09-30 | Be temos

    Tetos parduotuvėje, Ansonijoje, šnekėjausi su Edgar apie vieno kliento dainą, kurią jis pats sukūrė ir įrašė į cd. Jis baltaodis reperis, todėl tikėjomės išgirsti dirty repą, neskubėjome perklausyti. Mašinome ‘paleidome’ jo dainą - mūsų nuostabai - kūnu bėgiojo šiurpuliukai. Tai daina, prilygstanti radio hitams. Balsas šiek tiek primena Lil Wayne, bet daina melodinga ir traukianti klausytis vėl. Pradžioje imituojamas griaustinio griausmo, lietaus garsai, tai nuteikia gan jaukiai, lyg šis balsas  tau skambėtų lietingą dieną, dainuotų apie Tave(jei pavyks gauti šią dainą vėl, įkelsiu  čia:))

     Taigi, bekalbant su Edgar mano kelnių kišenėje suvibravo blackberry. Išsitraukiau telefoną, atidariau žinutę :

” Hi fabulous girl, we should meet again :) i hope u gave me a right number. x”

aaa,-suskamba mintyse, - aktoriukas ‘ištvirkėlis’ prisiminė mane.

Mano akivaizdžiai pasikeitusią miną pastebi Edgar. Taip,  dažnai negaliu nuslėpti teigiamų emocijų, sunku sulaikyti šypseną, kuri įsižiebia man net nepajutus, dėl tokio elementaraus dalyko, kaip žinutė. Betgi maži dalykai daro žmogų laimingą. Tikrai, užtenka vienos gražios sms ir mano diena - giedresnė :).

- Kas rašo? - paklausia Edgar, žiūrėdamas įtariu žvilgsniu.

- Umm… - numykiu.

Situaciją pastebi blondinė teta (mano kopija):

- Haha, Edgar, mano mergaitė turi daug gerbėjų, tai ko tu lauki? Kada važiuosit į pasimatymą vėl?

Jeez, gerai, kad jinai šmaikšti , gerai jog atsakė už mane (tesupranta jog rašo gerbėjas), bet pasimatymo dalis?! Visąlaik po tokių jos užuominų mane nukrečia nervų dygsniukai. Taip,su Edgar jau ir žiemą nuvažiuodavom į kokį kiną, mall’ą ar kavinę,bet aš tų kartų nelaikiau pasimatymais! Nors visi kiti laikė. Pvz, grįžtu namo ir 6-metė pusseserytė iššsišiepusi klausia: “ar bučiavais su Edgar , hehe?”  ; Teta: - tai kaip su Edgar sekės? :)

Žinot ką? Man jis tik draugas. Iš dalies noriu su Edgar kur nors važiuoti, bet iš dalies ir ne.  ‘ Ne’ dalis prasidėjo žiemą, kai prieš man išvažiuojant iš šalies, jis paklausė ar  turiu vaikinų draugų. Atsakiau, jog taip, bet nedaug - tol kol kiti įsimyli ir draugystė baigta. Jis pasakė jog puikiai juos supranta ir neįsivaizduoja, kaip būtų galima su manimi būti tik draugais… Nekalbu apie būtent to atsisveikinimo ilgus apsikabinimus bei liūdną jo žvilgsnį.

Jis tiesiog ne mano skonio - ganėtinai žemas, tamsiaplaukis, rudų akių ir raumeningas.

 Ir kokia ironija:  Edgar buvo vienas populiariausių high school bernų, panos lipdavo jam ant galvos. Tikėkit, ne, bet kol jis dirba tetos parduotuvėje susilaukia keistų pasiūlymų net iš 50 - mečių moterų, kurios siūlo jam pinigų už sexualines paslaugas(:D), apie jaunas nekalbu, ištisai kviečia į pasimatymus, tačiau jis nueina tik į vakarėlius - ‘pasilinksminti’. Sakysit, tai kas negerai?  Nežinau! Taip būna - zero attraction. Ir nesupraskit klaidingai, nesakau, jog man nepatinka rudaakiai tamsiaplaukiai! Kartais negali paaiškinti savo jausmų. :) Atrodo, aš būčiau viena iš nedaugelio, kuri  jam patinka bei kuris man nepatinka.  Juk pagal jį visos čia yra bitches, nei vienos normalios panos nei jis, nei jo draugai nerado.

- Ya, I’ll come to take her out tonight, k ,Demi?

- Ya, i have no plans for tonight.

Taigi eisiu į ‘pasimatymą’ su Edgar, kaip nors vėl leisiu jam suprasti, jog mūsų santykiai gali būti tik draugiški. :) Tai man mažiausiai rūpi, dabar užsidegiau noru susitikti su Jerriu.

- Definitely we have to meet, stranger :)

- What about tommorow in NYC?

Paprašau tetos leisti važiuoti į NYC rytoj, susitikti su ‘drauge’. Leidžia!

- Ok. exactly where?- paklausiu.

- east side’s central park, next to zoo, 2 PM.

- deal :)

- can’t wait  to see u! :)

- I hope ur not a rapist lol

- I would of said yes, but i don’t want so scare u, so i’m telling you the truth - i am not. :D

- We’ll see :D

 

Taigi, negaliu sulaukti rytojaus, nes susitiksiu su Jerriu. Naujos, intriguojančios pažintys man patinka :P ‘Euphoria’ kvapas, sklindantis nuo manęs, paaitrina mano gerą savijautą. :)

******

 

Vakare, prieš susitinkant su Edgar parašau jam, jog norėčiau išsinuomuoti dviratį ir pasivažinėti po parkelį.

- o žinai ko aš norėčiau? - atsako.

- Galiu įsivaizduoti…

- Būčiau sakęs bučinio, juk tai nieko blogo…

Oh, F You! Tik ‘nesusilydikime’ . Pakeičiu savo agregatinę būseną ir pavirstu į ledo gabalėlį po šitos žinutės. :)

 

 

                                                                                                                                                    :DDDD

Patiko (9)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą